Klub Sportowy Wda Świecie - strona nieoficjalna

Ważna informacja dla rodziców

• autor: przedszkole-wda, 2014-10-12 21:46

Drodzy rodzice, w środę po treningu o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie z trenerem.

Wszyscy rodzice mile widziani

ZAJĘCIA W PAŻDZIERNIKU

• autor: przedszkole-wda, 2014-09-30 18:44

Zajęcia w październiku odbywać się będą:

- środa  godz.15:30-16:30 Hala Widowiskowo-Sportowa

- piątek godz. 15:30-16:30 Hala Widowiskowo- Sportowa

​Proszę pamiętać o obuwiu halowym oraz wody do picia

Ważna informacja

• autor: przedszkole-wda, 2014-09-23 20:49

Drodzy Rodzice,

Przyszedł czas na podsumowanie  wpłat za udział w treningach Waszych dzieci w projekcie Piłkarskiego  Przedszkola. Dziękuję tym rodzicom, którzy systematycznie dokonują wpłat ( zgodnie z podpisaną deklaracją), jednak jest wśród nas  niewielka grupa rodziców, którzy mają zaległości. W związku z powyższym bardzo proszę tych rodziców o uregulowanie wpłat.

W przypadku nieuregulowania  zaległych wpłat do 30 września Klub Wda Świecie  zastrzega sobie możliwość podjęcia stosownych decyzji odmowy udziału zawodnika w treningach.

Koordynator  KS WDA Świecie

Cezary Gładek

Zmiana terminu treningu

• autor: przedszkole-wda, 2014-09-22 19:28

Ze względu na środowy mecz seniorów trening w środę 24 września zostaje przeniesiony na czwartek 25 września godz.15:30

ZAJĘCIA WRZEŚNIOWE

• autor: przedszkole-wda, 2014-08-31 16:12

Zajęcia we wrześniu odbywać się będą:

- środa  godz.15:30 (stadion Wdy)

- piątek godz 15:30 (stadion Wdy)

Ze względu na środowy mecz seniorów trening w środę 10 września zostaje przeniesiony na czwartek 11 września godz.15:30

Koordynator KS WDA

Zostań Partnerem lub Sponsorem Klubu KS WDA Świecie

• autor: przedszkole-wda, 2014-08-03 19:10

Zostań Partnerem lub Sponsorem Klubu KS WDA Świecie

Mogą Państwo powiększyć listę Partnerów lub Sponsorów poprzez okazaną określoną pomoc rzeczową, finansową  w zamian za reklamę lub inny umówiony sposób.

Pomoc finansowa
      Wystarczy nawet symboliczna wpłata na konto naszego klubu. Nie liczy się kwota, liczy się fakt, że popierasz naszą inicjatywę.

Pomoc rzeczowa
      W tej formie możesz przeznaczyć wszelkie rzeczy jakie uważasz, że mogą stać się przydatne. Mogą to być np. przedmioty które klub wykorzysta do prowadzenia zajęć (w szczególności piłki które nasi zawodnicy szczególnie eksploatują :), stroje piłkarskie, słodycze, woda mineralna itp.

Okresowa pomoc jako Partner
      Jeżeli jesteś zdecydowany, na udzielanie okresowej pomocy  skontaktuj się z nami. Deklarując nam wolę okresowej pomocy w zakresie finansowym, rzeczowym  staniesz się Partnerem Wspierającym naszego klubu, a twoje dane osobowe lub dane Firmy będą znajdowały się na liście Osób Współpracujących z klubem KS WDA Świecie

Okresowa pomoc jako Sponsor
      Na podstawie Umowy Sponsorskiej Klub KS WDA Świecie zobowiązuje się do przeprowadzania działań reklamowych i promocyjnych na rzecz Sponsora na zasadach określonych w Umowie Sponsorskiej.
      Przedmiotem działań na czas obowiązywania Umowy Sponsorskiej może być umieszczenie logo firmy na strojach piłkarskich Zawodników, zamieszczanie logo firmy na plakatach, folderach, ulotkach klubowych, stronie internetowej lub podkreślanie w środkach masowego przekazu o Sponsorze wspierającym klub.

Jeżeli chcesz nam pomóc skontaktuj się z nami.

Koordynator  KS WDA Świecie

Cezary Gładek

telefon:501- 026 -040

ZAJĘCIA PIŁKARSKIE W CZASIE WAKACJI :)

• autor: przedszkole-wda, 2014-07-27 15:17

W CZASIE TRWANIA WAKACJI ZAJĘCIA W PIŁKARSKIM PRZEDSZKOLU BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY:

- poniedziałek ( godz. 15.30 ) stadion Wdy,

- środa ( godz.15.30) stadion Wdy.

Zajęcia planowo mają odbywać się na boisku, lecz w czasie złej pogody zostają przeprowadzone na sali gimnastycznej, która znajduje się na obiektach Wdy. Proszę Rodziców o przygotowanie odpowiedniego obuwia na zajęcia.

Ponadto pragnę poinformować, iż przeprowadzane zostaną zajęcia dodatkowe, o których terminie i osobach uczestniczących w nich będę informował na bieżąco na treningach.

Trener

Trening 26 maj 2014